O mnie

Ułatwiam codzienny kontakt z roślinami w Twoim mieszkaniu,
bez dalekich i wielogodzinnych wypraw za miasto.

Cześć! Nazywam się Małgorzata Piasecka, jestem architektem krajobrazu oraz dyplomowanym hortiterapeutą. Pomagam pielęgnować rośliny
w mieszkaniach oraz miejscach pracy.

Odpowiem na Twoje pytania i pomogę przy Twojej roślinnej kolekcji, abyś nie był onieśmielony w towarzystwie roślin, ale byś czuł się pewnie i dobrze w otoczeniu swojej prywatnej, bujnej dżungli.

Pokażę Ci jak zapewnić roślinom odpowiednie warunki, jak je podlewać, nawozić, jak znaleźć dla nich odpowiednio oświetlone miejsce, jak komponować je ze sobą, jak rozmnażać oraz jak leczyć i uwalniać od szkodliwych owadów.

Obszary, w których działam:

Warsztaty i kursy online pomagające w pielęgnacji roślin doniczkowych

eBooki o tym jak dbać o rośliny doniczkowe

Warsztaty roślinne w lokalu na terenie Opola i okolic

Wizyty roślinne w Twoim mieszkaniu/lokalu na terenie Opola i okolic

Wybór roślin do wnętrz, biur, lokali

Leśne spacery

Operaty dendrologiczne, inwentaryzacja drzewostanu

Rośliny dodają dużo uroku naszym mieszkaniom oraz miejscom pracy, stanowiąc unikatowe dekoracje i wprowadzając do wnętrz życie oraz przyjemny klimat.

Wzbogacają nas o nowe umiejętności, przynoszą uczucie satysfakcji w momencie, gdy prawidłowa opieka nad nimi przynosi rezultaty w postaci kwitnienia oraz nowych liści.

Rośliny są spokojną przystanią w pędzącym świecie zmian, migoczących świateł
i sztucznych tworzyw. Ich wzrost i rozwój zachodzi powoli i spokojnie. Każdy kolejny liść „rodzi się” w tylko sobie znanym tempie, niespiesznie dobierając wszelkie detale, kolory czy kształty.

Małgorzata Piasecka, architekt krajobrazu, uczę dbać o rośliny doniczkowe

mgr inż. architektury krajobrazu Małgorzata Piasecka

Jeżeli chcesz wesprzeć Dzikorośl w zamian za znalezione tu informacje o pielęgnacji roślin, czy odpowiedzi na roślinne pytania, to zachęcam do postawienia mi wirtualnej kawy 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zebrane w ten sposób środki przeznaczę na rozwój tej roślinnej przestrzeni, abyś mógł znaleźć tu jeszcze więcej praktycznych wskazówek dla lepszego poznania swoich roślin.